(063) 1111 777 0631111777ua@gmail.com

СЕО оптимізація сайту

 

Сайт оптимізується за допомогою двох послідовних етапів. Перший з них - це робота, спрямована на оптимізацію коду самої структури сайту, а також контенту на його сторінках. Також необхідно створити ефективну навігацію по вашому Інтернет ресурсу, визначити і розмістити в тексті сторінок необхідну кількість ключових фраз, а також в заголовках, назвах розділів, в службових тегах і їх атрибутах, що використовується пошуковими роботами, які визначають релевантність документа запиту. Створити спеціальні рекламно-інформаційні сторінки з текстами, які будуть досить високо релевантними ключовим пошуковим запитам і на яких буде врахована специфіка тієї чи іншої пошукової системи.

Щоб оптимізувати структуру інтернет ресурсу, необхідно провести цілий ряд заходів: починаючи від заміни посилань, які ігнорують пошукові роботи, посилань провідних в нікуди, дублів сторінок. Потрібно видалити чи налаштувати редиректи, сформувати ефективні http-заголовки сторінок, а також створити коректні читабельні урли сторінок.

Другим етапом оптимізації інтернет сайту є його популяризація. Установка кнопок соціальних мереж, лічильника статистики, додавання в вебмастер гугла і яндекса, та інш.

Така робота зазвичай робиться протягом 1-2 робочих днів. Ціна, в залежності від складності проекту від 500 грн.

Відповімо на всі ваші запитання 0631111777ua@gmail.com, чекаємо ваших дзвінків 063 1111 777